Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak nie jak tak :) Tylko nie potrafisz się przyznać dzieciaczku. Jakby cię to nie wyprowadzałoz równowagi, to byś tak ludzi nie wyzywał jełopku jeden :) No a skoro masz takie podejście do tematu, to elakowej musisz chyba nienawidzić z całego serca - bo ta to dopiero chciała zawojować swiat, a jak na razie to zawojowała czołówki chełmskich gazet, w negatywnym świetle zresztą ;)
Dla Ciebie Pani Elak nic niewarty smieciu od Kaminskiej i spolki. Spluwam na takich, prostactwo. Za wysokie progi na Twoje nogi haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla Ciebie Pani Elak nic niewarty smieciu od Kaminskiej i spolki. Spluwam na takich, prostactwo. Za wysokie progi na Twoje nogi haha
ty to chyba przyszły zięc jej, że próbujesz się podlizać, włazisz w tyłek i prezentujesz poziom wypowiedzi godny jej samej ;) Brawo! Z takim językiem na pewno spodobasz się elakowej familii :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukające alibi belfry.stolpie.pl ŻaLLLLLLL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pada Śnieggggg . Pada śnieggggg. Jerzy szuka wsparcia pod ołtarzem. Żenuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Szatan z Wami . A Boże trzymaj z dala od oświaty. śniegu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci nauczyciele ze stołpia to porażka edukacyjna ministerstwa edukacji. Chyba kończyli latające kufry w Machajach
Kończyłem Machaje w 1976 r . Co to są latające kufry ? A tak to co nowego w sprawie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończyłem Machaje w 1976 r . Co to są latające kufry ? A tak to co nowego w sprawie ?
Nie wiem, ale ja bym nawet nie wnikał w ten popaprany umysł :) Po pisaninie widać, że to jakiś płytki człowieczek który zmaga się z chorobą psychiczną i innymi urojeniami ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proces przesłuchań nauczycieli bez wizji strategicznego myślenia trwa ... Jacek Kuroń was wspiera. Głosujcie na Kuronia w nadchodzących wyborach prezydenckich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lider szafra nnnka. Ona... Wylicytuje i lubi licytować i odda do komornika zalegle raty z poborów waszych?.••!!! Proponuję szukać etatu i dbać o dobro kliki. Bóg z wami i przeciwko wam ... Jaru as lider sld i psł. Jesteś sędzią który za dobro wynagradza a za złe każe. Apokalipsa wg św. Piotra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lider szafra nnnka. Ona... Wylicytuje i lubi licytować i odda do komornika zalegle raty z poborów waszych?.••!!! Proponuję szukać etatu i dbać o dobro kliki. Bóg z wami i przeciwko wam ... Jaru as lider sld i psł. Jesteś sędzią który za dobro wynagradza a za złe każe. Apokalipsa wg św. Piotra
Tobie może jakiś odwyk by sie przydał? Za dużo alkoholu czy narkotyków? No bo jeśli ty z natury taki durny, to tylko rodzicom współczuć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałabym ze wszystkimi podzielić się moim świadectwem. Od dawna z mężem jesteśmy małżeństwem i nigdy w naszym życiu nie było stabilizacji zawodowej. Mąż wiecznie poszukiwał pracy a jak już się wydawało że ją ma to ją w niedługim czasie tracił. Nie pamiętam aby zdarzyła mu się praca na czas nieokreślony, zwykle bowiem była to praca na czarno bądź własna działalność gospodarcza lub innego rodzaju prace. Kiedy dowiedziałam się o Nowennie nie do odparcia- Nowennie Pompejańskiej, postanowiłam odmówić ją w intencji stabilnej pracy dla mojego męża. W ciągu całej Nowenny mój mąż pracując w jednej pracy poszukiwał już drugiej wiedząc że nie uda mu się dostać umowy na czas nieokreślony. Ukochana Matka z Pompejów nie kazała długo czekać na efekty tej modlitwy. Już podczas modlitwy zadzwonił kierownik mojego męża z pytaniem jak mu się pracuje i czy chciałby pracować na stałe. Po niespełna miesiącu od ukończonej Nowenny Pompejańskiej mój mąż przyniósł do domu umowę o pracę na czas nieokreślony. Dziękuję Ci za to ukochana Mateczko z Pompejów. ” Ty naprawdę wysłuchujesz ludzi. Kocham Cię z całego serca i wierzę bezgranicznie że ta modlitwa do Ciebie jest naprawdę Nowenną nie do odparcia. Dziękuję Ci Maryjo i ukochany Jezu za poznanie tej modlitwy. Wierzę również że wszystko o co poprosimy będzie nam dane w tej Nowennie. Zachęcam więc wszystkich do jej odmawiania . Dzięki niej nie tylko otrzymujemy to o co prosimy ale także zbliżamy się do serca Jezusa i ukochanej Matki naszego Pana. Ta łaska wiary jest tak silna że na pewno nie porzucimy tej modlitwy ale będziemy ze spokojem w sercu wypraszać wiele innych łask. Dziękuję jeszcze raz Matce Różańcowej Pompejańskiej za jej łaski. Kocham Cię Mateczko.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jerzyk. Zdjecia z linczu trafiły na policje powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jerzyk. Zdjecia z linczu trafiły na policje powodzenia
Co za głupoty znowu wymyślasz elakowy człowieczku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj to fatalnie się wszystko zaczęło Wstałem połamany z dnia wczorajszego Nie ma szkoły, jest niedziela - to myślę sobie Że może parę rzeczy dziś zrobię Śniadanie w restauracji? He, nie mam pieniędzy Poniekąd nasza rodzina żyje w nędzy To wszystko na co nam dzisiaj wystarcza Rano chleb z masłem i dżemem sprzed miesiąca Leżę, patrzę w sufit, wspominki ze szkoły Ci wszyscy nauczyciele plotą pierdoły Jedyne co pamiętam po tylu latach ich pracy To, że wojnę wygrali Polacy Brak Słońca za chmurami, chyba też go nie ma Dlaczego w tym dniu zawsze taka pogoda? To jest powód mojego zdenerwowania Nie mogę istnieć bez narzekania Wczoraj ktoś powiedział: "Ja ci pomogę. Skombinuję ci gnata, strzelaj i w drogę!" To wszystko jednak działo się w pijackim zwidzie Nic nie pamiętam - więc się nie wstydzę Imieniny koleżanki ze starszej klasy Ostatnie co pamiętam to jej czyste włosy Które chyba umyła pierwszy raz od pół roku I to, że ciągnęła mnie do swego pokoju Przedtem jeszcze były zdania podzielone Po "Dzienniku" na "Pierwszym" - Sylwester Stallone Na Drugim Programie - mecz międzypaństwowy Aż to była kłótnia, niespokojne rozmowy Tak, tak, tak telewizor był włączony Tylko, że bez dźwięku bo z drugiej strony Głośno grał magnetofon kasetowy Potem przestał grać, ktoś go zrzucił na podłogę Ja i moi rodzice to nasza rodzina Bogu dzięki, że więcej nas nie ma Gdyby nas było więcej w tym mieszkaniu małym To myślę, że byśmy się pozabijali Teraz gdy siedzę przed telewizorem Moi rodzice stoją pewnie pod kościołem Bo kościół mały i nie każdy się zmieści Ale mają zbudować większy w naszym mieście Ksiądz, gdy chodził po mieszkaniach z opłatkiem Prosił właśnie na ten kościół o datki A potem się zapytał patrząc w oczy mi z bliska: "Synu, ilu apostołów znasz z imienia i nazwiska?" Zacząłem wymieniać, lecz znałem tylko czterech "Gdybyś nie uciekał z katechezy znałbyś wszystkich!" "Ty uciekasz z religii?" - mama oczy zasłania Nie mogę istnieć bez narzekania "Rusz głową!" - mi mówią A ja nie mogę nawet ruszyć ręką "Rusz głową!" - mi mówią A ja nie mogę nawet ruszyć nogą Boże mój - co za gnój! Tak więc siedzę znów w fotelu, już się umyłem Och, jak dawno książki nie czytałem! Ale słowo pisane do mnie nie przemawia Bliższy organizm to telewizja Ciekawy jestem co dziś będzie na obiad Co by nie było to i tak nie mam wyjścia Słyszę dźwięk kluczy za mną w przedpokoju Ha, a więc rodzice wrócili już do domu Tata się pyta: "Co, dopiero wstałeś? A właściwie to o której do domu wróciłeś?" Było po dziesiątej - na szybko mu zmyślam Przecież mówiłem, że niewiele pamiętam Mama stoi w kuchni i gotuje zupę Po co ten wysiłek - ja nie rozumem Siedzę nic nie mówię, a tata ją pogania Jest w złym humorze, nie jadł od rana To już po obiedzie, może wyjdę na powietrze "Wstań i się ubierz!" Ale mi się nie chce Ojciec na kanapie już zasnął z gazetą Mama myje gary pod gorącą wodą Jutro w szkole od rana warsztaty Trzeba wstać wcześnie i iść kawał drogi Ale na warsztatach to przynajmniej jest wesoło Ostatnio wsadziliśmy komuś palec w imadło Wpadł nauczyciel i pyta się: "Który?!" Nikt się nie przyznał, nie jesteśmy głupi "Za karę zostaniecie jeszcze tutaj dwie godziny i zreperujecie silnik od mojej Syreny" Myślę, wykorzystywanie swego stanowiska To jest... Ale bałem się odezwać Jestem bezwolny, bez swojego zdania Nie mogę istnieć bez narzekania Dzisiaj to fatalnie się wszystko zaczęło Wstałem połamany z dnia wczorajszego Nie ma szkoły, jest niedziela - to myślę sobie Że może parę rzeczy dziś zrobię Śniadanie w restauracji? Nie, nie mam pieniędzy Poniekąd nasza rodzina żyje w nędzy To wszystko na co nam dzisiaj wystarcza Rano chleb z masłem i dżemem sprzed miesiąca Leżę, patrzę w sufit, wspominki ze szkoły Ci wszyscy nauczyciele pieprzą pierdoły Jedyne co pamiętam po tylu latach ich pracy To, że wojnę wygrali Polacy Brak Słońca za chmurami, chyba też go nie ma Dlaczego w tym dniu zawsze taka pogoda? To był główny powód początku końca Znowu niedziela, znowu bez słońca To już późny wieczór i kończy się niedziela I właściwie to wstałem tylko trzy razy z fotela I nagle wymyśliłem, że gdy skończę szkołę Pojadę do Stanów Zjednoczonych na stałe Pod gwiaździstym sztandarem serce urasta Widziałem to na wielu, wielu filmach I z wolnym czasem można wiele zrobić tam Być tak White Anglo-saso-protestant Ale póki co siedzę tutaj, taty nie ma Mama pierze w łazience słyszę leci woda A ja siedzę w fotelu tak jak w każdą niedzielę I patrzę, w telewizji dziś są cztery seriale Jeszcze trzy godziny i położę się spać Ojciec wróci na rauszu, mama jeszcze będzie prać Tutaj nie ma życia dla takiego jak ja Nie mogę istnieć bez narzekania "Rusz głową!" - mi mówią A ja nie mogę nawet ruszyć ręką "Rusz głową!" - mi mówią A mi się nie chce nawet ruszyć nogą Boże mój - co za gnój! Leżę w łóżku w piżamie i dłubię w nosie To jedno mi odprężenie przynosi Cały program w telewizji został obejrzany Miałem rację - tata wrócił pijany Zwalił się do łóżka i w ubraniu leży Ja słyszę, że mama ciągle pierze W sumie ma z nim życie przechlapane Ale nic nie mówi tylko wstaje nad ranem I robi mu śniadania bo on przecież pracuje I chyba myśli, że nas wszystkich utrzymuje Ale w domu mamie nie pomoże w niczym Mówi, że po pracy czuje się zmęczony No, ale mama też pracuje, i myślę sobie Jak tu będzie wyglądało kiedy ona nic nie zrobi Ale tata nie dopuszcza do siebie tej myśli On się martwi co będzie w telewizji Ja pamiętam, byłem młodszy, to bawili się do rana Na wesołych przyjęciach u wujka Stefana Ale odkąd wujek Stefan umarł na raka Siedzenie w domu to ich główna rozrywka A ja leżę w łóżku i myślę co robić By się z letargu w końcu wydobyć Przyczepiłem się dlatego do pomysłu wyjazdu Bo tak zrobił mój sąsiad, ale on był po wojsku Szkoła zawodowa twoim drugim domem I nie wiem gdzie bezbarwnie - w domu czy w szkole? Ale czasem trafi się dzień odmienny To wtedy gdy idziemy z kuzynami na wagary Strach mnie bierze gdy pomyślę, życie mam tak spędzić Jak ci ludzie w tym mieście, w tym mieście, którędy Tylko dwa pociągi przejeżdżają w ciągu dnia Nie mogę istnieć bez narzekania "Rusz głową!" - mi mówią A ja nie mogę nawet ruszyć ręką "Rusz głową!" - mi mówią A mi się nie chce nawet ruszyć nogą "Rusz głową!" - mi mówią A mi się nie chce nawet ruszyć ręką "Rusz głową!" - mi mówią Nie mogę istnieć bez narzekania  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co w końcu dostało się elakowej za to co zrobiła SUPER
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co w końcu dostało się elakowej za to co zrobiła SUPER
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co w końcu dostało się elakowej za to co zrobiła SUPER
piszesz nie wiem o czym,nie wiesz co jest po czym.kłamczuchom sie dostanie i to konkretnie :) p.dyrektor czekamy na pani powrót :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie prokurator zawital do gminy i sprawdza dokumeny finansowe szkoly.trzeba zbierac cebule.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seks w wielkim kamieniu... szulce jj. i cislooo t. w roli glôwnej. Zdrady.pl Geriatria55
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie prawda wychodzi na jaw ... niedługo się dowiemy kto tak kłamał w Stołpiu i wywołał aferę. Niespełnione grono i rodzice - wszyscy składali fałszywe zeznania i obrażali panią dyr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...